Disponueshmëria

Në çmim është i përfshirë mëngjesi.

 • Dhomë dopio

  Dhomë dopio

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Desk, Hairdryer, Heating, Minibar, Private bathroom, Safety Deposit Box, Seating area, Telefoni, TV, WiFi

 • Dhomë dyshe

  Dhomë dyshe

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Lounge, Minibar, Room service, Telefoni, TV, WiFi

 • Dhomë treshe

  Dhomë treshe

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Desk, Hairdryer, Heating, Minibar, Private bathroom, Telefoni, TV, Wake up service, WiFi

Përshkrimi

Bujtina Ahmetaj ndodhet në qytetin historik të Gjirokastrës, afër “Qafës së Pazarit”. Ajo mirpret turistë vendas dhe të huaj të cilët dëshirojnë të shikojnë bukuritë e qytetit. Kjo bujtinë iu servir  ushqime bio të cilat prodhohen në fshatrat përreth. Brenda bujtinës do të gjeni dhoma komode ndërtuar me matriale tradicionale dhe mobiluar në mënyrë bashkëkohore, do të gjeni gjithashtu enë shekullore të cilat janë ruajtur me kujdes nga njëri  brez në tjetrin. Me pak fjalë do ta ndieni veten si në një muze.

 

 

Fasilitetet

 • Air Condition
 • Bar
 • TV
 • WiFi