Disponueshmëria

Mëngjesi nuk është i përfshirë në çmim. Ai kushton 5€ për person.

 • Dhomë dopio

  Dhomë dopio

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Desk, Hairdryer, Heating, Minibar, Private bathroom, Safety Deposit Box, Seating area, Telefoni, TV, WiFi

 • Dhomë treshe

  Dhomë treshe

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Desk, Hairdryer, Heating, Minibar, Private bathroom, Telefoni, TV, Wake up service, WiFi

Përshkrimi

Bujtina Lekaj ndodhet në fshatin Curraj i Poshtëm dhe është e ndërtuar në formën e një kulle, sipas traditës vendase. Në të do të gjeni njerëz mjaft miqësor të cilët do ti bëjnë pushime tuaja të paharrueshme. Natyra e virgjër do t´iu kënaq syrin dhe do t´iu shplodh mendjen. Ushqimi tradicional i gatuar me produkte bio sipas rrymës “slow food” do të jetë një kujtim i paharrueshëm nga Shqipëria.

Fasilitetet

 • Free toiletries
 • Kitchenette
 • Restaurant