Disponueshmëria

Në çmim është i përfshirë fjetja dhe tre vakte ushqimore.

 • Dhomë dopio

  Dhomë dopio

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Desk, Hairdryer, Heating, Minibar, Private bathroom, Safety Deposit Box, Seating area, Telefoni, TV, WiFi

 • Dhomë teke

  Dhomë teke

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Desk, Free toiletries, Heating, Minibar, Telefoni, TV, WiFi

Përshkrimi

Bujtina Lëpushë ndodhet në Lëpushë të Shkodrës dhe ofron një shërbim mjaft cilësor kundrejt një çmimi modest. Aty do të gjeni qetësinë që iu nevoitet. E vendosur në Veri të Shqipërisë kjo bujtinë do t’iu tregojë shumë për traditën vendase, për ushqimet tradicionale dhe për historinë e Shqipërisë e cila këndohet mjaft bukur nga rapsodët verior të cilët e shoqërojnë këngën e tyre me çifteli. Dhomat janë tepër komode dhe iu ofrojnë gjithçka nevoitet për pushimet alpine.

Fëmijet dhe krevatet shtesë

Fëmijët:

 1. Fëmijët nga 0-6 vjeç janë falas.
 2. Fëmijët nga 6-12 vjeç paguajnë gjysmën e çmimit.

Fasilitetet

 • Bar
 • Minibar
 • Private bathroom
 • Restaurant

Parkingu

Parking falas gjatë gjithë qëndrimit.