Disponueshmëria

Në çmim është i përfshirë mëngjesi.

 • Dhomë dopio

  Dhomë dopio

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Desk, Hairdryer, Heating, Minibar, Private bathroom, Safety Deposit Box, Seating area, Telefoni, TV, WiFi

 • Dhomë dyshe

  Dhomë dyshe

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Lounge, Minibar, Room service, Telefoni, TV, WiFi

 • Dhomë katërshe

  Dhomë katërshe

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Ironing board, Minibar, Private bathroom, Telefoni, TV, WiFi

 • Dhomë treshe

  Dhomë treshe

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Desk, Hairdryer, Heating, Minibar, Private bathroom, Telefoni, TV, Wake up service, WiFi

Përshkrimi

Hotel Boston ndodhet në qytetin e Sarandës dhe ofron dhoma me pamje nga bregdeti i Jonit. Nga dritaraj e dhomës suaj do të keni mundësi të shikoni lindjen dhe perëndimin e diellit kjo do ta bëj ditën tuaj më të mbarë dhe romantike. Dhomat që ofrohen janë të larmishme dhe nëse ju dëshironi mund të zgjidhni të shijoni pamjen e mrekullueshme të ishullit të Sazanit. Ushqimi i freskët mesdhetar dhe tradicional do t`iu mbeten gjatë në memorie, ndaj mos prisni por rezervoni tani pushimet tuaja.

Fasilitetet

 • Air Condition
 • Hairdryer
 • Minibar
 • Telefoni
 • TV
 • WiFi