Disponueshmëria

Në çmim është i përfshirë mëngjesi.

 • Dhomë dopio

  Dhomë dopio

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Desk, Hairdryer, Heating, Minibar, Private bathroom, Safety Deposit Box, Seating area, Telefoni, TV, WiFi

 • Dhomë katërshe

  Dhomë katërshe

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Ironing board, Minibar, Private bathroom, Telefoni, TV, WiFi

Përshkrimi

Hotel Dea ndodhet në qytetin e Pogradecit dhe ofron një ambient tejet relaksues. Në të do të gjeni gjithçka iu duhet për pushimet tuaja buzë liqenit të Ohrit.  Ambienti familjar dhe mobilimi modern do t`iu bëjnë të harroni rutinën tuaj. Ju do të shijoni këto ditë të qeta duke parë malin dhe duke u larë në liqen.

Fasilitetet

 • Air Condition
 • Hairdryer
 • Minibar
 • Restaurant
 • Telefoni
 • TV
 • WiFi