Disponueshmëria

Në çmim nuk është i përfshirë mëngjesi.

 • Dhomë dopio

  Dhomë dopio

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Desk, Hairdryer, Heating, Minibar, Private bathroom, Safety Deposit Box, Seating area, Telefoni, TV, WiFi

 • Dhomë dyshe

  Dhomë dyshe

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Lounge, Minibar, Room service, Telefoni, TV, WiFi

 • Dhomë katërshe

  Dhomë katërshe

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Ironing board, Minibar, Private bathroom, Telefoni, TV, WiFi

 • Dhomë treshe

  Dhomë treshe

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Desk, Hairdryer, Heating, Minibar, Private bathroom, Telefoni, TV, Wake up service, WiFi

Përshkrimi

Hotel Erjuma ndodhet në qytetin bregdetar të Vlorës dhe ofron dhoma me pamje nga deti. Aty do të ndiheni si në shtëpinë tuaj pasi dhomat janë kompozuar në mënyrë të atillë ku ju brenda dhomës tuaj keni  një kuzhinë në të cilën mund të gatuani. Në këtë mënyrë ju edhe shplodheni dhe argëtoheni së bashku me familjen tuaj duke gatuar ushqimet tuaja të preferuara. Ky hotel nuk është shumë larg detit ndaj dhe vizitohet shumë nga turistët vendas dhe të huaj.

Fasilitetet

 • Air Condition
 • Bar
 • Minibar
 • Private bathroom
 • Telefoni
 • TV
 • WiFi