Disponueshmëria

Në çmim nuk është i përfshirë mëngjesi.

 • Dhomë katërshe

  Dhomë katërshe

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Ironing board, Minibar, Private bathroom, Telefoni, TV, WiFi

Përshkrimi

Hotel Hamiti ndodhet në Llogara dhe ofron një shërbim mjaft cilësor për turistët vendas dhe të huaj. Ndërtimi i tij në formë shtëpizash do t`iu bëj të ndiheni si në shtëpinë tuaj. Tipike e këtij hoteli është guzhina tradicionale me prodhime bio të zonës. Ky hotel gjithashtu është përpjekur t`iu japi ndjesinë e izolimit në natyrë dhe të krijojë një zonë që iu përket vetëm ju.

Fasilitetet

 • Air Condition
 • Free toiletries
 • Minibar
 • Restaurant
 • TV