Disponueshmëria

Në çmim është i përfshirë mëngjesi.

 • Dhomë dopio

  Dhomë dopio

  + më shumë
  Maks:
  Duke filluar nga 30
  Zgjidh datat

  Room facilities:Air Condition, Desk, Hairdryer, Heating, Minibar, Private bathroom, Safety Deposit Box, Seating area, Telefoni, TV, WiFi

 • Dhomë treshe

  Dhomë treshe

  + më shumë
  Maks:
  Duke filluar nga 45
  Zgjidh datat

  Room facilities:Air Condition, Desk, Hairdryer, Heating, Minibar, Private bathroom, Telefoni, TV, Wake up service, WiFi

Përshkrimi

Hotel Jurgen është një hotel familjar në qytetin e Lezhës dhe ofron një shërbim mjaft cilësor për turistët vendas dhe të huaj. Në të do të gjeni një atmosferë të këndshme që do ti bëj pushimet tuaja të paharrueshme. Duke qënë se është i vendosur në një zonë familjare të qytetit ai do t`iu ofrojë gjithë qetësinë që iu nevoitet pasi një dite të gjatë aventure.

Fasilitetet

 • Air Condition
 • Free toiletries
 • Hairdryer
 • Minibar
 • Telefoni
 • TV
 • WiFi