Disponueshmëria

Në çmim përfshihet fjetja, mëngjesi dhe darka.

 • Dhomë dopio

  Dhomë dopio

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Desk, Hairdryer, Heating, Minibar, Private bathroom, Safety Deposit Box, Seating area, Telefoni, TV, WiFi

 • Dhomë dyshe

  Dhomë dyshe

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Lounge, Minibar, Room service, Telefoni, TV, WiFi

 • Dhomë katërshe

  Dhomë katërshe

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Ironing board, Minibar, Private bathroom, Telefoni, TV, WiFi

 • Dhomë teke

  Dhomë teke

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Desk, Free toiletries, Heating, Minibar, Telefoni, TV, WiFi

Përshkrimi

Hotel Margjeka ndodhet në zemër të Valbonës, 1050 metra mbi nivelin e detit. Për klientët ka një kuzhinë shqiptare, moderne, tradicionale, lokale, bio dhe ushqim të freskët me raki shtëpie dhe verë ndërkombëtare. Në të do të gjeni një ambient familjar dhe tepër komod për pushimet tuaja alpine. Ju mund ta vizitoni këtë hotel si në dimër ashtu edhe në verë pasi gjatë dimrit zona mbulohet nga bora dhe gjatë verës zona vishet me një gjelbërim që të shplodh sytë. Stafi bujar dhe mikpritës do t`iu bëj ti shijoni në  maksimum këto pushime.

Fasilitetet

 • Bar
 • Private bathroom
 • WiFi