Disponueshmëria

Në çmim është i përfshirë mëngjesi.

 • Dhomë dopio

  Dhomë dopio

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Desk, Hairdryer, Heating, Minibar, Private bathroom, Safety Deposit Box, Seating area, Telefoni, TV, WiFi

 • Dhomë treshe

  Dhomë treshe

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Desk, Hairdryer, Heating, Minibar, Private bathroom, Telefoni, TV, Wake up service, WiFi

Përshkrimi

Hotel Natyra ndodhet në fshatin turistik të Valbonës dhe ofron gjithçka iu nevoitet për pushimet tuaja. Në të do të gjeni miq të mirë të cilët do t`iu zbukurojnë ditën dhe një staf i cili do t`iu shërbej denjësisht. I ndodhur në një nga zonat më piktoreske ky hotel iu ofron mundësinë që të gjeni prehje në gjirin e natyrës. Mund ta vizitoni si gjatë verës ashtu edhe gjatë dimirit pasi në të dyja stinët ka diçka të veçantë për t`iu ofruar.

Këtu do të gjeni një mori dhomash si teke, dopio dhe treshe të cilat janë të përshtatshme për çdo lloj grupi.

Fasilitetet

 • Bar
 • Minibar
 • Private bathroom
 • Restaurant
 • Telefoni