Disponueshmëria

Në çmim është i përfshirë mëngjesi.

 • Dhomë dopio

  Dhomë dopio

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Desk, Hairdryer, Heating, Minibar, Private bathroom, Safety Deposit Box, Seating area, Telefoni, TV, WiFi

 • Dhomë dyshe

  Dhomë dyshe

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Lounge, Minibar, Room service, Telefoni, TV, WiFi

 • Dhomë teke

  Dhomë teke

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Desk, Free toiletries, Heating, Minibar, Telefoni, TV, WiFi

 • Dhomë treshe

  Dhomë treshe

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Desk, Hairdryer, Heating, Minibar, Private bathroom, Telefoni, TV, Wake up service, WiFi

 • Suitë Deluxe

  Suitë Deluxe

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Catering service, Desk, Free toiletries, Hairdryer, Heating, Hotspots, Ironing board, Kitchenette, Minibar, Private bathroom, Room service, Safety Deposit Box, Seating area, Telefoni, TV, WiFi

Përshkrimi

Rozafa Hotel është ndërtuar në vitin 1971 dhe është një nga hotelet kryesore të Shqipërisë së Veriut.  I vendosur në zemër të qytetit të Shkodrës, ofron një pamje të mrekullueshme të qytetit. Këtu ju mund të shijoni gatim të llojeve të ndryshme dhe një shumëllojshmëri të pijeve dhe ushqim tradicional e përgatitur me profesionalizëm. Me një përvojë 45-vjeçare  ata ju ofrojnë shërbim me cilësi të lartë me anë të stafit  profesional dhe mikpritës. Stafi është  i aftë për të komunikuar  në gjuhën angleze,  italiane dhe franceze.

Anullimet / Parapagesat

Anullimi:

 1. Ju duhet të anulloni rezervimin tuaj 30 ditë përpara.
 2. Nëse nuk anulloni në kohë do të paguani 50% të shumës.

Fëmijet dhe krevatet shtesë

Fëmijët:

 1. Fëmijët nga  0 - 2 vjeç janë falas.
 2. Fëmijët nga  5 - 12 vjeç paguajnë gjysmën e çmimit.

 

Krevatet shtesë nuk ofrohen në hotel.

 

Fasilitetet

 • Air Condition
 • Bar
 • Laundry
 • Restaurant
 • Room service
 • TV
 • WiFi

Internet

Wi-Fi falas gjatë gjithë qëndrimit në hotel.

Parkingu

Parking falas gjatë gjithë qëndrimit në hotel.