Disponueshmëria

Në çmim është i përfshirë mëngjesi.

 • Dhomë dopio

  Dhomë dopio

  + më shumë
  Maks:
  Duke filluar nga 30
  Zgjidh datat

  Room facilities:Air Condition, Desk, Hairdryer, Heating, Minibar, Private bathroom, Safety Deposit Box, Seating area, Telefoni, TV, WiFi

 • Dhomë teke

  Dhomë teke

  + më shumë
  Maks:
  Duke filluar nga 20
  Zgjidh datat

  Room facilities:Air Condition, Desk, Free toiletries, Heating, Minibar, Telefoni, TV, WiFi

Përshkrimi

Hotel Sara ndodhet në  Prishtinë, kryeqytetin e Kosovës. Në të do të gjeni një staf i cili do të kujdeset për të gjitha kërkesat tuaja. Vendi ideal për të kaluar pushimet tuaja. Dhomat janë të larmishme dhe ju mund të zgjidhni atë që iu nevoitet për pushimet tuaja. Stafi gjithashtu komunikon në gjuhën angleze dhe italiane. Ushqimi është një ndërthurje mes tradicionales dhe modernes që do të lehtësojë përshtatjen e shijeve tuaja, ndaj mos prisni por rezervoni pushimet tuaja.

Fasilitetet

 • Air Condition
 • Lounge
 • Minibar
 • Restaurant
 • TV
 • WiFi