Disponueshmëria

Në çmim nuk është i përfshirë mëngjesi.

 • Dhomë dopio

  Dhomë dopio

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Desk, Hairdryer, Heating, Minibar, Private bathroom, Safety Deposit Box, Seating area, Telefoni, TV, WiFi

 • Dhomë katërshe

  Dhomë katërshe

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Ironing board, Minibar, Private bathroom, Telefoni, TV, WiFi

 • Dhomë treshe

  Dhomë treshe

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Desk, Hairdryer, Heating, Minibar, Private bathroom, Telefoni, TV, Wake up service, WiFi

Përshkrimi

Hotel Blendi ndodhet në Shkëmbin e Kavajës, vetëm 50m larg bregut të detit, 11 km nga Porti i Durrësit dhe 38 km nga Aeroporti  “Nënë Tereza”. Ky hotel është rikonstruktuar së fundmi dhe ofron kushte shumë të mira për vizitorët. I pozicionuar në një zonë të tillë ai iu ofron qetësinë dhe rehatinë që iu nevojitet për të kaluar pushimet tuaja ideale. Ai është vlerësuar nga turistët vendas dhe të huaj  me tre yje.

 

Data e hyrjes

14:00

Data e daljes

11:00

Fasilitetet

 • Air Condition
 • Bar
 • Restaurant
 • Room service
 • Telefoni
 • TV
 • WiFi