Disponueshmëria

Në çmim është i përfshirë mëngjesi.

 • Dhomë dopio

  Dhomë dopio

  + më shumë
  Maks:
  Duke filluar nga 52
  Zgjidh datat

  Room facilities:Air Condition, Desk, Hairdryer, Heating, Minibar, Private bathroom, Safety Deposit Box, Seating area, Telefoni, TV, WiFi

 • Dhomë dyshe

  Dhomë dyshe

  + më shumë
  Maks:
  Duke filluar nga 52
  Zgjidh datat

  Room facilities:Air Condition, Lounge, Minibar, Room service, Telefoni, TV, WiFi

 • Dhomë katërshe

  Dhomë katërshe

  + më shumë
  Maks:
  Duke filluar nga 75
  Zgjidh datat

  Room facilities:Air Condition, Ironing board, Minibar, Private bathroom, Telefoni, TV, WiFi

Përshkrimi

Nov Hotel ndodhet në Tiranë, pas stadiumit “Selman Stërmasi” . Në të do të gjeni gjithë komoditetin që iu nevoitet për pushimet tuaja. Lehtësisht i gjetshëm nga turistët ky hotel vizitohet edhe për faktin se ndodhet shumë pranë qendrës së qytetit. Dhomat që ofrohen janë teke, dopio dhe treshe të cilat përshtaten me kërkesat tuaja. Shërbimet janë të larmishme dhe mjaft të dobishme pasi lehtësojnë përshtatjen tuaj me hotelin.

Fasilitetet

 • Air Condition
 • Bar
 • Private bathroom
 • Telefoni
 • TV
 • WiFi

Internet

Wi - Fi falas gjatë qëndrimit në hotel.

Parkingu

Parking falas gjatë qëndrimit në hotel.