Disponueshmëria

Në çmim është i përfshirë fjetja dhe tre vaktet ushqimore.

 • Dhomë dopio

  Dhomë dopio

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Desk, Hairdryer, Heating, Minibar, Private bathroom, Safety Deposit Box, Seating area, Telefoni, TV, WiFi

 • Dhomë teke

  Dhomë teke

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Desk, Free toiletries, Heating, Minibar, Telefoni, TV, WiFi

 • Dhomë treshe

  Dhomë treshe

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Desk, Hairdryer, Heating, Minibar, Private bathroom, Telefoni, TV, Wake up service, WiFi

Përshkrimi

Park Blini ndodhet në qytetin e Shkodrës edhe ofron një sërë shërbimesh të cilat do ti bëjnë të paharrueshme pushimet tuaja. Gjatë qëndrimit në këtë hotel ju do  të shijoni pamje të mrekullueshme të liqenit të Komanit. Çmime shumë ekonomike.

Anullimet / Parapagesat

Ju mund të paguani përmes këtyre kartave:

MasterCard, Visa, American Express, Discover.

Fasilitetet

 • Free toiletries
 • Restaurant
 • Shared bathroom
 • Telefoni

Aktivitetet

Gjatë qëndrimit në hotel ju mund të kryeni këto aktivitete:

 1. Të peshkoni në lumin e Shalës.
 2. Të lundroni me barka në lumi i Shalës
 3. Të eksploroni natyrën përreth hotelit.
 4. Të ngjiteni në mal.
 5. Të notoni në lumin e Shalës.

Internet

Në këtë mrekulli natyrore do të duhet të shkëputeni nga rrjetet sociale pasi nuk ka Wi-Fi.