Disponueshmëria

Në çmim është i përfshirë mëngjesi.

 • Dhomë dopio

  Dhomë dopio

  + më shumë
  Maks:
  Duke filluar nga 45
  Zgjidh datat

  Room facilities:Air Condition, Desk, Hairdryer, Heating, Minibar, Private bathroom, Safety Deposit Box, Seating area, Telefoni, TV, WiFi

 • Dhomë dyshe

  Dhomë dyshe

  + më shumë
  Maks:
  Duke filluar nga 45
  Zgjidh datat

  Room facilities:Air Condition, Lounge, Minibar, Room service, Telefoni, TV, WiFi

 • Dhomë katërshe

  Dhomë katërshe

  + më shumë
  Maks:
  Duke filluar nga 60
  Zgjidh datat

  Room facilities:Air Condition, Ironing board, Minibar, Private bathroom, Telefoni, TV, WiFi

 • Dhomë teke

  Dhomë teke

  + më shumë
  Maks:
  Duke filluar nga 35
  Zgjidh datat

  Room facilities:Air Condition, Desk, Free toiletries, Heating, Minibar, Telefoni, TV, WiFi

 • Dhomë treshe

  Dhomë treshe

  + më shumë
  Maks:
  Duke filluar nga 50
  Zgjidh datat

  Room facilities:Air Condition, Desk, Hairdryer, Heating, Minibar, Private bathroom, Telefoni, TV, Wake up service, WiFi

Përshkrimi

Hotel Nais Beach  ndodhet në një pozicion strategjik sepse është buzë detit dhe pranë qendrës së qytetit të Durrësit. Ky pozicion e bën hotelin të parapëlqyer nga turistët në çdo kohë të vitit. Hotel Nais Beach është rreth 500 metra larg qendrës së Durrësit dhe hyrjes kryesore të Portit, përgjatë shëtitores Taulantia, një nga vendet më atraktive të Durrësit ku mund të shëtisësh dhe të shijosh ushqimin dhe pijet tradicionale të vendit.

 

Anullimet / Parapagesat

Anullimi

 • Anullimi duhet të bëhet 48h para datës së rezervimit në të kundërt paguani 10% komision.

Fëmijet dhe krevatet shtesë

Fëmijët:

 • Fëmijët nga 0-2 vjeç akomodohen falas.

Kafshët

Miqt tuaj me katër këmbë janë të mirëpritur në hotel.

Data e hyrjes

11:00

Data e daljes

12:00

Fasilitetet

 • Air Condition
 • Airport Shuttle Service
 • Bar
 • Free toiletries
 • Hairdryer
 • Minibar
 • Room service
 • Telefoni
 • TV
 • WiFi

Internet

WiFi is available in all areas and is free of charge.

Parkingu

Free private parking is possible on site (reservation is not needed).