Disponueshmëria

Në çmim nuk është i përfshirë mëngjesi. Ai kushton 3€ për person.

 • Dhomë dopio

  Dhomë dopio

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Desk, Hairdryer, Heating, Minibar, Private bathroom, Safety Deposit Box, Seating area, Telefoni, TV, WiFi

 • Dhomë katërshe

  Dhomë katërshe

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Ironing board, Minibar, Private bathroom, Telefoni, TV, WiFi

 • Studio

  Studio

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Hairdryer, Minibar, Private bathroom, Restaurant, Room service, Telefoni, TV, WiFi

Përshkrimi

Red Rose guesthouse ndodhet në zonën e Golemit, 10 km nga Porti i Durresit dhe 40 km nga Aeroporti  “Nënë Tereza”. Ofron dhoma me pamje nga detit me çmime të arsyeshme. Gjithashtu iu jep mundësinë të gatuani vetë, pasi ofron një kuzhinë të cilën e ndani edhe me pushuesit e tjerë, një mundësi e mirë për të njohur miq të rinj! Dhomat janë me një kapacitet relativisht të madh ndaj dhe do t’iu bëjnë të ndiheni rehatë gjatë pushimeve tuaja.

Kafshët

Miqtë tuaj me katër këmbë janë të mirpritur.

Fasilitetet

 • Air Condition
 • Airport Shuttle Service
 • Bar
 • Heating
 • Ironing board
 • Kitchenette
 • Laundry
 • TV

Aktivitetet

Gjatë qëndrimit tuaj ju mund të:

 1. Të lexoni.
 2. Të luani.

Internet

Wi - Fi falas gjatë gjithë qëndrimit tuaj në hotel.

Parkingu

Parkim falas gjatë gjithë qëndrimit tuaj në hotel.