Disponueshmëria

Në çmim është i përfshirë mëngjesi.

 • Dhomë dopio

  Dhomë dopio

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Desk, Hairdryer, Heating, Minibar, Private bathroom, Safety Deposit Box, Seating area, Telefoni, TV, WiFi

 • Dhomë dyshe

  Dhomë dyshe

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Lounge, Minibar, Room service, Telefoni, TV, WiFi

 • Dhomë teke

  Dhomë teke

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Desk, Free toiletries, Heating, Minibar, Telefoni, TV, WiFi

Përshkrimi

Hotel Olimpik ndodhet në qytetin historik të Gjirokastrës dhe iu ofron një sër shërbimesh. Ambjenti që ju ofron hoteli është shumë i këndshëm. Ata iu shërbejnë me mëngjes ,dreka të plota me variacione të ndryshme sipas dëshirës suaj. Dhomat janë të një cilësie mjaft të mirë  dhe fillojnë nga dhoma teke, dopio dhe treshe të cilat kanë pamje nga qyteti historik. Për të përfituar të gjitha këto nuk iu duhet asgjë tjetër veçse të rezervoni pushimet tuaja.

Data e hyrjes

15:00

Data e daljes

12:00

Fasilitetet

 • Air Condition
 • Bar
 • Minibar
 • Restaurant
 • TV
 • WiFi