Disponueshmëria

Në çmim është i përfshirë mëngjesi.

 • Dhomë dopio

  Dhomë dopio

  + më shumë
  Maks:
  Duke filluar nga 36
  Zgjidh datat

  Room facilities:Air Condition, Desk, Hairdryer, Heating, Minibar, Private bathroom, Safety Deposit Box, Seating area, Telefoni, TV, WiFi

 • Dhomë teke

  Dhomë teke

  + më shumë
  Maks:
  Duke filluar nga 25
  Zgjidh datat

  Room facilities:Air Condition, Desk, Free toiletries, Heating, Minibar, Telefoni, TV, WiFi

Përshkrimi

Hotel Number One ndodhet 200 metra nga qendra e re e Gjirokastrës dhe 500 metra nga qyteti i vjetër i Gjirokastrës. Sheshi i Çerçiz Topullit ndodhet vetem 700 metra nga hoteli. Ketu mund te vizitoni Qytetin e Vjetër, Pazarin ose Kalanë e Gjirokastrës.

Fasilitetet

 • Air Condition
 • Desk
 • Free toiletries
 • Hairdryer
 • Private bathroom
 • Telefoni
 • TV
 • WiFi

Internet

WiFi is available in all areas and is free of charge.

Parkingu

Free private parking is possible on site (reservation is not needed).