Disponueshmëria

Në çmim është i përfshirë mëngjesi.

 • Dhomë dopio

  Dhomë dopio

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Desk, Hairdryer, Heating, Minibar, Private bathroom, Safety Deposit Box, Seating area, Telefoni, TV, WiFi

 • Dhomë teke

  Dhomë teke

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Desk, Free toiletries, Heating, Minibar, Telefoni, TV, WiFi

Përshkrimi

Bujtina Sidheri ndodhet në qytetin e Korçës dhe iu ofron gjithë komoditetin që iu nevoitet për pushimet tuaja verore dhe dimërore. Në të do të gjeni persona mikpritës dhe bujar që nuk do ti harroni më kurrë. Dhomat që ofrohen ruajnë me fanatizëm kulturën vendase dhe ju bëjnë të ktheheni pas në kohë. Pamja e kësaj bujtine është disi e veçantë pasi është e ngjashme me vilat e vjetra të qytetit. Prej saj ju mund të shihni gjithë qytetin dhe gjithë  ecejaket e banorëve vendas.

Fasilitetet

 • Air Condition
 • Bar
 • Free toiletries
 • Hairdryer
 • Private bathroom
 • Restaurant
 • Room service
 • Safety Deposit Box
 • Telefoni
 • TV
 • WiFi