Disponueshmëria

Në çmim është i përfshirë mëngjesi.

 • Dhomë dopio

  Dhomë dopio

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Desk, Hairdryer, Heating, Minibar, Private bathroom, Safety Deposit Box, Seating area, Telefoni, TV, WiFi

 • Dhomë treshe

  Dhomë treshe

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Desk, Hairdryer, Heating, Minibar, Private bathroom, Telefoni, TV, Wake up service, WiFi

Përshkrimi

Bujtina Vasili ndodhet në qytetin e Korçës dhe iu ofron gjithçka iu nevoitet për pushimet tuaja. Në të do të gjeni një ambient modern dhe një staf miqësor. Përmes arredimit të saj është përpjekur të sjellë një kombinim midis traditës dhe modernes, klasikes dhe të resë të cilin duket se e ka arritur. Këtu mund të zgjidhni mes dhomave teke, dopio dhe treshe të cilat kanë kushte shumë të mira. E vendosur në një nga lagjet kryesore të qytetit iu krijon lehtësinë që qytetin dhe rrugicat e tij ti shëtisni në këmbë pa qënë nevoja të përdorni transportin publik.

Fasilitetet

 • Air Condition
 • Minibar
 • Private bathroom
 • Restaurant
 • TV
 • WiFi