Disponueshmëria

Në çmim është i përfshirë mëngjesi.

 • Dhomë dopio

  Dhomë dopio

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Desk, Hairdryer, Heating, Minibar, Private bathroom, Safety Deposit Box, Seating area, Telefoni, TV, WiFi

 • Dhomë katërshe

  Dhomë katërshe

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Ironing board, Minibar, Private bathroom, Telefoni, TV, WiFi

 • Dhomë teke

  Dhomë teke

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Desk, Free toiletries, Heating, Minibar, Telefoni, TV, WiFi

 • Dhomë treshe

  Dhomë treshe

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Desk, Hairdryer, Heating, Minibar, Private bathroom, Telefoni, TV, Wake up service, WiFi

 • Studio

  Studio

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Hairdryer, Minibar, Private bathroom, Restaurant, Room service, Telefoni, TV, WiFi

 • Suitë Deluxe

  Suitë Deluxe

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Catering service, Desk, Free toiletries, Hairdryer, Heating, Hotspots, Ironing board, Kitchenette, Minibar, Private bathroom, Room service, Safety Deposit Box, Seating area, Telefoni, TV, WiFi

Përshkrimi

I pozicionuar pranë qendrës së Tiranës, hotel Deluxe, bën lehtësisht të arritshme pikat kryesore të kryeqytetit shqipëtar, pa u munduar në orvatje që të humbin kohë dhe para. Aty do të gjeni një staf miqësor i cili do t`iu bëj të ndiheni si në shtëpinë tuaj. Ky hotel karakterizohet nga ndërthurja e elementeve modern me ato klasik.

Fasilitetet

 • Air Condition
 • Bar
 • Restaurant
 • Room service
 • Sauna
 • SPA
 • Telefoni
 • TV
 • WiFi

Internet

Wi - Fi gjatë gjithë qëndrimit në hotel.

Parkingu

Parking falas gjatë gjithë qëndrimit në hotel.