Disponueshmëria

Në çmim nuk është i përfshirë mëngjesi. Ai kushton 2€ për person.

 • Dhomë dopio

  Dhomë dopio

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Desk, Hairdryer, Heating, Minibar, Private bathroom, Safety Deposit Box, Seating area, Telefoni, TV, WiFi

 • Dhomë treshe

  Dhomë treshe

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Desk, Hairdryer, Heating, Minibar, Private bathroom, Telefoni, TV, Wake up service, WiFi

 • Studio

  Studio

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Hairdryer, Minibar, Private bathroom, Restaurant, Room service, Telefoni, TV, WiFi

Përshkrimi

Hotel Eagle është i vendosur në zemër të Tiranës, rreth 10 minuta në këmbë nga Sheshi Skënderbej dhe vetëm 20 minuta me makinë nga aeroporti  “Nënë Tereza” në Rinas. Ai ofron dhoma me pamje nga qytetit dhe një shërbim dinjitoz për klientët e tij. Vendodhja lehtësisht e  gjetshme e bën këtë hotel më të preferuar për turistët e huaj. Stafi miqësor dhe mikpritës do t`iu bëj të ndidheni si në shtëpinë tuaj. Dhomat komode dhe ndërthurja e disa kuzhinave do ta bëjnë qëndrimin tuaj të paharrueshëm. Mos prisni por rezervoni tani pushimet tuaja.

Fëmijet dhe krevatet shtesë

Fëmijët:

 1. Fëmijët nga 0-2 vjeç qëndrojnë papagesë.

 

Krevatët shtesë:

 1. Në një dhomë mund të shtohet vetëm një krevat shtesë.
 2. Fëmijët nën moshë 16 vjeç qëndrojnë falas në krevatet shtesë.

 

Kafshët

Miqtë tuaj me katër këmbë nuk janë të mirëpritur në hotel.

Data e hyrjes

12:00-23:59

Data e daljes

09:00

Fasilitetet

 • Air Condition
 • Free toiletries
 • Heating
 • Ironing board
 • Laundry
 • Minibar
 • Restaurant
 • Room service
 • Telefoni
 • TV
 • WiFi

Aktivitetet

Gjatë qëndrimit në hotel ju mund të:

 1. Luani basketboll
 2. Luani golf
 3. Të luani tenis
 4. Të lexoni

Internet

Wi-Fi  falas në gjithë ambientin e hotelit.

Parkingu

Ju duhet të paguani për parkimin në hotel.