Disponueshmëria

Në çmim nuk është i përfshirë mëngjesi.

 • Dhomë dopio

  Dhomë dopio

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Desk, Hairdryer, Heating, Minibar, Private bathroom, Safety Deposit Box, Seating area, Telefoni, TV, WiFi

Përshkrimi

Hotel Ludi është një hotel familjar në qytetin e Tiranës dhe ofron dhoma me çmime të leverdisshme. Në të do të gjeni një staf i cili do t`iu bëj të ndiheni si në shtëpinë tuaj. Ky hotel ofron dhoma dopio dhe teke të cilat kanë kushte të mira. Për të vizituar qendrën e qytetit ju duhet të përdorni transportin publik, në këtë mënyrë do të njihni më mirë historinë edhe banorët e Shqipërisë.

Fasilitetet

 • Air Condition
 • Minibar
 • Private bathroom
 • TV
 • WiFi