Disponueshmëria

Në çmim është i përfshirë mëngjesi.

 • Dhomë dopio

  Dhomë dopio

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Desk, Hairdryer, Heating, Minibar, Private bathroom, Safety Deposit Box, Seating area, Telefoni, TV, WiFi

 • Dhomë dyshe

  Dhomë dyshe

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Lounge, Minibar, Room service, Telefoni, TV, WiFi

 • Dhomë teke

  Dhomë teke

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Desk, Free toiletries, Heating, Minibar, Telefoni, TV, WiFi

Përshkrimi

Hotel Përmeti ndodhet në qendër të qytetit të Përmetit dhe ofron dhoma të cilat përshtaten me kërkesat tuaja. Në të do të gjeni dhoma komode prej të cilave mund të shihni pamjen e mrekullueshme të qytetit. Stafi i kualifikuar do t`iu  bëjë të ndiheni si në shtëpinë tuaj fal mikpritjes dhe bujarisë. Në të keni dhe bankomat në të cilin mund të kryeni lëvizjet tuaja bankare. Ky hotel bazuar nga review e turistëve që e kanë vizituar arrin të mari 2 yje për shërbimin që ofron.

Fasilitetet

 • Air Condition
 • Catering service
 • Hairdryer
 • Minibar
 • Telefoni
 • TV
 • WiFi