Disponueshmëria

Në çmim nuk është i përfshirë mëngjesi.

 • Dhomë katërshe

  Dhomë katërshe

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Ironing board, Minibar, Private bathroom, Telefoni, TV, WiFi

Përshkrimi

Hotel Modestia është një hotel  familjar në bregdetin e Durrësit dhe është ndërtuar nga persona të cilët e dashurojnë punën e tyre. Ambienti që ata kanë krijuar do t`iu bëj të ndiheni si në shtëpinë tuaj; humori dhe  shërbimi që ata ofrojnë do t`iu bëjnë që të mos i harroni kurrë këto  pushime.

 

Fasilitetet

 • Air Condition
 • Bar
 • Desk
 • Free toiletries
 • Kitchenette
 • Private bathroom
 • Telefoni
 • TV
 • WiFi

Internet

WiFi is available in all areas and is free of charge.

Parkingu

Public parking on the street.