Disponueshmëria

Në çmim është i përfshirë mëngjesi.

 • Dhomë dopio

  Dhomë dopio

  + më shumë
  Maks:
  Duke filluar nga 50
  Zgjidh datat

  Room facilities:Air Condition, Desk, Hairdryer, Heating, Minibar, Private bathroom, Safety Deposit Box, Seating area, Telefoni, TV, WiFi

 • Dhomë katërshe

  Dhomë katërshe

  + më shumë
  Maks:
  Duke filluar nga 90
  Zgjidh datat

  Room facilities:Air Condition, Ironing board, Minibar, Private bathroom, Telefoni, TV, WiFi

 • Dhomë treshe

  Dhomë treshe

  + më shumë
  Maks:
  Duke filluar nga 70
  Zgjidh datat

  Room facilities:Air Condition, Desk, Hairdryer, Heating, Minibar, Private bathroom, Telefoni, TV, Wake up service, WiFi

 • Suitë Master

  Suitë Master

  Non refundable.

  + më shumë
  Maks:
  Duke filluar nga 120
  Zgjidh datat

  Room facilities:Air Condition, Hairdryer, Heating, Ironing board, Laundry, Lounge, Minibar, Private bathroom, Room service, Telefoni, TV, WiFi

  Bed size:King Size

  Room size:35 m2

Përshkrimi

Palasa Hotel ndodhet në qytetin e Vlorës dhe vetëm disa metra larg bregut të detit. T&G Palasa-Hotel garanton akomodimin në shezlonat dhe çadrat e plazhit piktoresk të Karaburunit të përfshira në çmimin e dhomave ose nëse dëshironi të qëndroni në hotel do të keni në dispozicion shezlonat pranë pishinës. Gjithashtu këtu do të gjeni një larmi ushqimesh tradicionale dhe të huaja të cilat lehtësojnë përshtatjen e shijeve tuaja. Dhomat ofrojnë pamje nga bregdeti i Vlorës dhe Karaburunit.

 

Fasilitetet

 • Air Condition
 • Minibar
 • Outdoor pool
 • Restaurant
 • WiFi

Aktivitetet

Gjatë qëndrimit tuaj në hotel ju mund të:

 1. Luani me lojra si tavëll, shah, letra, domino.
 2. Fëmijët mund të luajnë në kalçeto.
 3. Shëtitje me varkë.

Internet

Wi - Fi falas gjatë gjithë qëndrimit në hotel.

Parkingu

Parking  falas gjatë gjithë qëndrimit në hotel.