Disponueshmëria

Në çmim është i përfshirë mëngjesi.

 • Dhomë dopio

  Dhomë dopio

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Desk, Hairdryer, Heating, Minibar, Private bathroom, Safety Deposit Box, Seating area, Telefoni, TV, WiFi

 • Dhomë dyshe

  Dhomë dyshe

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Lounge, Minibar, Room service, Telefoni, TV, WiFi

 • Dhomë treshe

  Dhomë treshe

  + më shumë
  Maks:

  Room facilities:Air Condition, Desk, Hairdryer, Heating, Minibar, Private bathroom, Telefoni, TV, Wake up service, WiFi

Përshkrimi

Hotel Gryka e Këlcyrës ndodhet në një nga zonat më piktoreske të Shqipërisë, mes gjelbërimit dhe qetësisë. Në të do të gjeni një staf mikpritës dhe  ushqime tradicional shqipëtare. E veçanta e këtij hoteli është guzhina pasi ruan elementët  tradicional dhe përdor gjithnjë produktet e freskëta e bio të zonës.

Fasilitetet

 • Air Condition
 • Bar
 • Restaurant
 • Telefoni
 • TV
 • WiFi